Bremseskive BREMBO 08.C115.11
Produktinformasjon
Bremsekraft med BREMBO 08.C115.11 Bremseskive
Uovertruffen Kvalitet og Design
Med en tykkelse på 11 mm og en ytre diameter på 290 mm, er denne bremseskiven designet for bakakselen, noe som absolutt gir deg den bremsestyrken du trenger. Lages av høy-karbon materiale, er BREMBOs bremseskive både holdbar og effektiv. Den er også belagt for ekstra beskyttelse og lang levetid. Husk, går du for kvalitet, får du lengre holdbarhet!
Spesifikasjoner som Taler for Seg Selv
- Tykkelse: 11 mm
- Ytre diameter: 290 mm
- Høyde: 66 mm
- Sentreingsdiameter: 75 mm
- Hullantall: 5
- Minste tykkelse: 9,4 mm