Bremseskive BREMBO 08.C172.10
Bremseskive BREMBO 08.C172.10
fra 469,99
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag Brembo Bremseskive 08.C172.10 – Sikkerhet og ytelse på veien
Spesifikasjoner og nøkkeltrekk ved Brembo 08.C172.10
  • Type: Fullt ut bremseskive
  • Tykkelse: 10 mm
  • Hullantall: 4
  • Høyde: 44 mm
  • Sentreringsdiameter: 63 mm
  • Ytre diameter: 262 mm
  • Minste tykkelse: 8,4 mm