Bremseskive VAICO V10-40073
Bremseskive VAICO V10-40073
fra 209,99
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag VAICO Bremseskive V10-40073
Spesifikasjoner og design
  • Type: Fullt ut
  • Høyde: 48,1 mm
  • Tykkelse: 10 mm (minste tykkelse 8 mm)
  • Ytre diameter: 255 mm
  • Sentreringsdiameter: 68 mm
  • Hullsirkel-ø: 112 mm
  • Navhøyde: 38 mm