Bremseskive VAICO V10-40078
Bremseskive VAICO V10-40078
fra 242,18
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Bremseskive VAICO V10-40078 - En kvalitetssikret løsning for trygg bremseytelse
Er du på jakt etter en pålitelig bremseskive til bilen din? Se ikke lenger enn VAICO V10-40078. Denne bremseskiven er laget med tanke på både sikkerhet og ytelse, og er perfekt for din bakaksel. Med en ytre diameter på 245 mm og en tykkelse på 10 mm, vil denne bremseskiven gi deg tryggere bremsekraft og forbedret kontroll.
Spesifikasjoner og egenskaper
  • Front- og bakaksel passform: Bakaksel
  • Type: Fullt ut
  • Høyde: 40 mm
  • Minste tykkelse: 8 mm
  • Sentreingsdiameter: 68 mm
  • Hullsirkel diameter: 112 mm