Bremseskive VAICO V25-80017
Bremseskive VAICO V25-80017
fra 416,99
Produktinformasjon
Bremseskive VAICO V25-80017 - Optimal ytelse og pålitelighet
Spesifikasjoner og egenskaper som imponerer
  • Monteringsposisjon: Framaksel
  • Hulltall felg: 5
  • Høyde: 48,5 mm
  • Bremseskive type: Ventilert
  • Tykkelse: 25 mm
  • Minste tykkelse: 23 mm
  • Ytre diameter: 278 mm
  • Senterdiameter: 63,5 mm
  • Hullsirkel-ø: 108 mm
  • Navhøyde: 24 mm