Bremseskive VAICO V30-80037
Bremseskive VAICO V30-80037
fra 512,18
Produktinformasjon
Oppdag Bremseskive VAICO V30-80037
Nøkkelfunksjoner og spesifikasjoner
  • Type: Ventilert bremseskive
  • Bremsehøyde: 91 mm
  • Bremse tykkelse: 30 mm (min. tykkelse 26 mm)
  • Ytre diameter: 324 mm
  • Senter diameter: 118 mm
  • Hullsirkel-ø: 140 mm
  • Navhøyde: 61 mm