Casio Herreklokke GBM 2100A 4BER G Shock Rosa/Gummi Ø44 mm
fra 2 845,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Produktinformasjon
Oppdag Casio Herreklokke GBM-2100A-4BER G-Shock – Den Perfekte Balanse mellom Stil og Funksjonalitet
Er du på jakt etter en klokke som kombinerer sporty design med en elegant stil? Da er Casio Herreklokke GBM-2100A-4BER fra den populære G-Shock-serien muligens akkurat det du trenger. Denne klokken har en diameter på Ø 44 mm, og passer perfekt enten du skal på trening eller ut på byen. Med en tykkelse på 12 mm er den både lett og komfortabel å ha på seg hele dagen.
Materialer og Design
Funksjoner som Gjør Hverdagen Lett
  • Måned, dag og dato visning
  • Alarm
  • Bakgrunnsbelysning
  • Nedtellingstidtaker
  • Lap memory
  • Bluetooth-tilkobling
  • Kronograf
Den Ideelle Klokken for Alle Anledninger
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnCasio Herreklokke GBM 2100A 4BER G Shock Rosa/Gummi Ø44 mm
MerkeCasio
Type accessoriesKlokker
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 845,- den billigste prisen for Casio Herreklokke GBM 2100A 4BER G Shock Rosa/Gummi Ø44 mm blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tilbehør herre for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.