Chieftec VALUE SERIES APB-700B8 - strømforsyning - 700 watt
-13%
Chieftec Value APB-700B8 Str??mforsyning - 700W, 80 Plus, 230V...
fra 490,-
Tilgjengelig i 4 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Chieftec VALUE SERIES APB-700B8 - Strømforsyning på 700 Watt
Spesifikasjoner som imponerer
  • AC-inngangsspenning: 200 - 240 V
  • AC-inngangsfrekvens: 47 - 63 Hz
  • Strømkontakt for hovedkort: 20+4 pin ATX
  • Hovedkort strømkabellengde: 55 cm
  • SATA kraftledning lengde: 150 mm og 550 mm
  • Formfaktor: ATX
  • Kjøling: Aktiv med 12 cm vifte
  • Dimensjoner: Bredde 150 mm, Dybde 140 mm, Høyde 87 mm
Er dette den rette strømforsyningen for deg?
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
80 PLUS-sertifisering80 PLUS
Viftediameter12 cm
Mål
Bredde150 mm
Dybde140 mm
Høyde87 mm