
Corsair K55 RGB PRO XT - Gamingtastatur - Nordisk - Svart
Corsair K55 Pro XT Gaming Tastatur m/RGB (Mekanisk)...
fra 1 279,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Corsair K55 Pro XT Gaming Tastatur m/RGB (Mekanisk)
Topplisten: Corsair Tastatur

-22%
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Corsair K55 RGB PRO XT - Gamingtastatur - Nordisk - Svart |
| Merke | Corsair |
| Type | Gaming tastatur |
| Farge | Svart |
Spesifikasjoner
| Trådløs | Nei |
| Bryterteknologi | Dome Switch |
| Brytere | Rubber Dome |
| Numpad | Ja |
| Formfaktor | Full størrelse |
| Belysning | RGB |
| Språk (layout) | Nordisk |
| Medfølgende mus | Nei |
| Ergonomi | Håndleddstøtte |
| Rullbar/Brettbar | Nei |
| Materiale | Gummi, Plast |
Mål
| Bredde | 481.0 mm |
| Dybde | 167.0 mm |
| Høyde/Tykkelse | 36.0 mm |
| Vekt | 940.0 g |
| Kabellengde | 1.82 m |
Type
| Bruksområde | Gaming tastaturer |
Funksjoner
| Funksjoner | Multimediaknapper, Armleddstøtte, Numerisk tastatur (Numpad), Makroknapper (programmerbare), Sølesikkert, N-Key Rollover, Egnet for gaming |
Tilkoblinger
| Tilkobling | USB |
| Maskinvaretilkobling | USB |
| Ledningslengde | 1.82 m |
Størrelse
| Produktvekt | 940 g |
| Høyde | 36 mm |
Kompatibilitet
| Plattform | PC, Mac |
Generelt
| Pekeenhet | Nei |
| Design | Standard |
| LED-lys | Ja |
| Tegnlayout | Nordisk |
| Type tasteteknologi | Membran |
| RGB | Ja |
Annet
| Lanseringsår | 2021 |
| TestSE | Nei |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 279,- den billigste prisen for Corsair K55 RGB PRO XT - Gamingtastatur - Nordisk - Svart blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tastatur for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Cherry Xtrfy K33 kompakt trådløst gamingtastatur G8D-24030PAAPN-2Satechi OnTheGo Bluetooth Keyboard with Stand US sand ST KOTGW ENNORTH Gaming Keyboard K100 RGBRAPOO tastatur/mussett 9750M trådløs multimodus mørk grå
RAPOO tastatur/mussett X1800S trådløs 2,4GHz svartRAPOO Tastatur/Mussett 9750M Trådløs Multi Mode HvitLogitech Combo Touch Tastatur & Foliosett Spansk grå 920 011439Xiaomi Focus Tastatur & Foliosett US svart BHR9500GL
RAPOO Keyboard E9800M Trådløst Multi Mode mørkegråRAPOO tastatur/mussett 8020M trådløs multimodus svartRAPOO tastatur/mussett 9800M trådløs multimodus mørk gråRAPOO Keyboard NK8020 Kablet USB Svart





















