
Corsair K60 RGB Pro - Cherry MX Speed Low Profile - Gamingtastatur - Nordisk - Svart
Corsair K60 Pro Low Profile RGB Mekanisk Gamingtastatur...
fra 2 329,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Corsair K60 Pro Low Profile RGB Mekanisk Gamingtastatur
Topplisten: Corsair Tastatur

-22%
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Corsair K60 RGB Pro - Cherry MX Speed Low Profile - Gamingtastatur - Nordisk - Svart |
| Merke | Corsair |
| Type | Gaming tastatur |
| Farge | Svart |
Spesifikasjoner
| Trådløs | Nei |
| Bryterteknologi | Mekanisk |
| Brytere | Cherry MX Low Profile Speed |
| Numpad | Ja |
| Formfaktor | Full størrelse |
| Belysning | RGB |
| Språk (layout) | Nordisk |
| Medfølgende mus | Nei |
| Rullbar/Brettbar | Nei |
Mål
| Bredde | 441.0 mm |
| Dybde | 137.0 mm |
| Høyde/Tykkelse | 31.0 mm |
| Vekt | 820.0 g |
| Kabellengde | 1.8 m |
Type
| Bruksområde | Gaming tastaturer |
Funksjoner
| Funksjoner | Multimediaknapper, Numerisk tastatur (Numpad), N-Key Rollover, Egnet for gaming |
Tilkoblinger
| Tilkobling | USB |
| Maskinvaretilkobling | USB |
| Ledningslengde | 1.8 m |
Design
| Oppsett | QWERTY |
Størrelse
| Produktvekt | 820 g |
| Høyde | 31 mm |
Kompatibilitet
| Plattform | PC, Mac |
Generelt
| Typ | Gaming, Mekanisk |
| Pekeenhet | Nei |
| Design | Standard |
| LED-lys | Ja |
| Tegnlayout | Nordisk |
| Type tasteteknologi | Mekanisk |
| Type bryter | Cherry MX Low Profile Speed |
| RGB | Ja |
Annet
| Nøkkelord | Gaming, Svensk tastatur |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 329,- den billigste prisen for Corsair K60 RGB Pro - Cherry MX Speed Low Profile - Gamingtastatur - Nordisk - Svart blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tastatur for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Cherry Xtrfy K33 kompakt trådløst gamingtastatur G8D-24030PAAPN-2Satechi OnTheGo Bluetooth Keyboard with Stand US sand ST KOTGW ENXiaomi Focus Tastatur & Foliosett US svart BHR9500GLNORTH Gaming Keyboard K100 RGB
RAPOO tastatur/mussett X1800S trådløs 2,4GHz svartRAPOO Tastatur/Mussett 9750M Trådløs Multi Mode HvitRAPOO Tastatur /Mussett NX8020 Kablet USB SvartRAPOO Keyboard E8020M Trådløst Multi Mode Ultra Slim
RAPOO tastatur/mussett 9010M trådløs multimodus svartKeychron PBT Keycap Set Modern Blue Nordisk hvit T77Keychron PBT Keycap Set Carbon Vibe Nordisk beige T76Keychron PBT Keycap Set Vintage Stamp Nordisk svart PBT 117 BO





















