
Corsair Verdi Select minne - 16 GB: 2 x 8 GB - SO DIMM 204-pin
Corsair Value Select SODIMM 16GB (2x8GB) DDR3 1333MHz RAM-kit...
fra 1 389,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Corsair Value Select SODIMM 16GB (2x8GB) DDR3 1333MHz RAM-kit
Topplisten: Corsair RAM

-76%

-2%
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Produkttype | Laptop |
| Minnetype | SO-DIMM DDR3 |
| Minnekapasitet | 16 GB |
| Antall minnebrikker | 2 |
| RAM per minnebrikke | 8 GB |
| Minnehastighet | 1333 MHz |
| Systemspesifikk | Nei |
| ECC | Nei |
| Registrert / buffret | Nei |
| Lyseffekter | Nei |
| Spenning | 1.5 V |
| XMP | Nei |
| CAS Latency (CL) | CL9 |
Populære produkter

-76%

-3%
G.Skill Trident Z5 DDR5-6000 SL C40 DC - 32GB
1 559,-
1 599,-
3

-5%
Kingston FURY Renegade Pro DDR5-5600 C36 OC - 256GB
165 385,-
91 261,-
2
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 389,- den billigste prisen for Corsair Verdi Select minne - 16 GB: 2 x 8 GB - SO DIMM 204-pin blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste ram for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Corsair Vengeance RGB RS DDR5 6000 32GB CL36 2 pack grå CMG32GX5M2E6000Z36G.Skill Ripjaws SODIMM DDR5 5600 64GB CL46 svart F5 5600S4645A64GX1 RSA Data XPG Lancer Blade DDR5 5600 32GB CL46 svart AX5U5600C4632G SLABBKHPE SmartMemory DDR4 32GB DIMM 3200MHz Registered P40007 K21
GOODRAM SODIMM DDR5 4800 320GB CL40 svart GR4800S564L40/32GG.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 5600 32GB CL46 F5 5600J4645A32GX1 TZ5NRG.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 5200 32GB CL40 2 pack svart F5 5200J4040A32GX1 TZ5NRG.Skill Trident Z5 RGB DDR5 5600 48GB CL40 svart F5 5600J4040D48GX1 TZ5RK
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 6000 32GB CL38 svart F5 6000J3848D32GX1 TZ5NRCorsair Vengeance DDR5 6000 128GB CL40 2 pack svart CMK128GX5M2D6000C40Corsair Vengeance RGB DDR5 6400 128GB CL42 2 pack svart RGB CMH128GX5M2B6400C42Corsair Vengeance RGB DDR5 6400 64GB CL42 2 pack svart RGB CMH64GX5M2B6400C42
Corsair Vengeance DDR5 6400 64GB CL42 2 pack svart CMK64GX5M2B6400C42Corsair Vengeance RGB DDR5 6000 16GB CL36 2 pack grå RGB CMH16GX5M1E6000Z36Corsair Dominator Titanium DDR5 6000 32GB CL30 2 pack hvit RGB CMP32GX5M2B6000Z30WCorsair Dominator Titanium DDR5 6000 64GB CL30 2 pack hvit RGB CMP64GX5M2B6000Z30W


















