
Creative Zen Hybrid Gen 2 Hvit
Creative Zen Hybrid Gen 2 Hodetelefoner - ANC, 70 timer, USB-C - Beige...
fra 639,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Creative Zen Hybrid Gen 2 Hodetelefoner - ANC, 70 timer, USB-C - Beige
Topplisten: Creative Hodetelefoner

-4%
Creative Sound Blaster JAM
346,-
361,-
9

Creative ChatMax HS-720
350,-
6

-1%
Creative Zen Hybrid Pro Svart
879,-
884,-
6
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Type | Hodetelefoner |
Mål
| Vekt | 259.0 g |
| Kabellengde | 1.2 m |
Type
| Type hodetelefoner | Over-Ear |
| Gaming Headset | Nei |
| Trådløs | Ja |
| Type kontakt | USB-C |
Funksjoner
| Sammenleggbare | Ja |
| Egnet for trening | Nei |
| Støydemping | Aktiv støydemping |
| Virtuell surround | Nei |
| Knapper & kontroll | Play/Pause, Svare/Avslutte, Volum |
| Stemmestyring | Nei |
| Funksjoner | Aktiv støyreduksjon (ANC) |
Tilkoblinger
| Kontakttype | USB |
| NFC | Nei |
| Batteritid (drift) | 45.0 time |
| Kablet (hodetelefon>lydkilde) | Ja |
Design
| Hodtelefoner | Nei |
Strømforsyning
| Batterilevetid (Støydemping) | 70 time |
Trådløs
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Wi-Fi | Nei |
| Multipoint | Ja |
Kommunikasjon
| Bluetooth versjon | 5.4 |
Generelt
| Hodetelefondesign | Over-ear |
| Simulert surroundlyd | Nei |
| Typ | Trådløse hodetelefoner, Hodetelefoner med ledning |
Lydegenskaper
| Impedans | 32.0 ohm |
| Lydgjengivelse | 2.0 (stereo) |
| Membran | 40.0 mm |
| Frekvensrekkevidde (min) | 20.0 Hz |
| Følsomhet | 117.0 dB/mW |
| Frekvensrekkevidde (max) | 20000.0 Hz |
| Mikrofon | Ja |
Annet
| Lanseringsår | 2024 |
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit
2 595,-
14

Jabra Elite 4 Marineblå
1 199,-
1
1

JBL Tour Pro 3 Latte
3 181,-
2
8

Jabra Elite 4 Dark Grey
1 199,-
1
1

Sennheiser Momentum 4 Svart
2 297,-
3
8

Bose QuietComfort White
2 473,-
3
8

Philips TAH3209BG Beige
349,-
7

JBL Soundgear Clips Copper
1 490,-
4
4

Aftershokz Openrun Pro2 Mini Svart
1 869,-
1
9

Jabra Elite 7 Pro Black
2 461,-
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 639,- den billigste prisen for Creative Zen Hybrid Gen 2 Hvit blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Sudio K3 Pro trådløse around-ear hodetelefoner Milky whiteSudio K3 Pro trådløse around-ear hodetelefoner Onyx blackSudio R4 trådløse around-ear hodetelefoner SortNomadelic Solo 220 Kids open-ear Grå
Kensington H950 EQ USB C/USB A On Ear Headset SvartKensington C3550 EQ Bluetooth Over Ear Headset SvartJBL Tune 730BT LavenderEarFun Air Pro 4i ANC TWS ørepropper Svart
EarFun Air Pro 4i ANC TWS ørepropper HvitEarFun Air Pro 4+ ANC BlåSudio R4 trådløse around-ear hodetelefoner HvitSteelSeries Arctis Nova Pro Omni wireless gaming-headsett Hvit













