
Crucial Micron - DDR4 - module - 32 GB - DIMM 288-pin - 2666 MHz / PC4-21333 - registered
Micron MTA36ASF4G72PZ-2G6R RAM - 32GB, DDR4 - 2666 MHz...
fra 9 579,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Micron MTA36ASF4G72PZ-2G6R RAM - 32GB, DDR4 - 2666 MHz
Topplisten: Crucial RAM
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Produkttype | Server |
| Minnetype | DDR4 |
| Minnekapasitet | 32 GB |
| Antall minnebrikker | 1 |
| RAM per minnebrikke | 32 GB |
| Minnehastighet | 2666 MHz |
| Spenning | 1.2 V |
| Systemspesifikk | Nei |
| ECC | Ja |
| Registrert / buffret | Ja |
| Lyseffekter | Nei |
| XMP | Nei |
| CAS Latency (CL) | CL19 |
Populære produkter

-76%

-3%
G.Skill Trident Z5 DDR5-6000 SL C40 DC - 32GB
1 559,-
1 599,-
3
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 9 579,- den billigste prisen for Crucial Micron - DDR4 - module - 32 GB - DIMM 288-pin - 2666 MHz / PC4-21333 - registered blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste ram for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
G.Skill G5 Neo DDR5 6800 128GB CL34 8 pack svart F5 6800R3445G32GQ4 G5NCorsair Vengeance DDR5 6400 128GB CL42 2 pack svart CMK128GX5M2B6400C42Corsair Vengeance DDR5 4800 64GB CL40 2 pack svart CMH64GX5M2A4800C40Corsair Vengeance DDR5 7200 32GB CL34 2 pack hvit CMH32GX5M2X7200C34W
Corsair Vengeance DDR5 6000 128GB CL40 2 pack svart CMH128GX5M2D6000C40Corsair Vengeance DDR5 6000 128GB CL40 2 pack svart CMK128GX5M2D6000C40Corsair Vengeance RGB DDR5 6400 128GB CL42 2 pack svart RGB CMH128GX5M2B6400C42Corsair Vengeance RGB DDR5 6400 64GB CL42 2 pack svart RGB CMH64GX5M2B6400C42
Corsair Vengeance DDR5 6400 64GB CL42 2 pack svart CMK64GX5M2B6400C42Corsair Vengeance RGB DDR5 6000 16GB CL36 2 pack grå RGB CMH16GX5M1E6000Z36Corsair Dominator Titanium DDR5 6000 32GB CL30 2 pack hvit RGB CMP32GX5M2B6000Z30WCorsair Dominator Titanium DDR5 6000 64GB CL30 2 pack hvit RGB CMP64GX5M2B6000Z30W






















