Produktinformasjon
Orient kjøkkenhåndkle fra Cultdesign er et elegant og funksjonelt tillegg til kjøkkenet ditt. Dette jaquard vevde håndkleet, laget i 100 % bomull, har en størrelse på 50x50 cm og en naturlig finish som passer inn i enhver stil. Produksjonsteknologien sørger for at håndkleet er like vakkert på begge sider, noe som gir både kvalitet og estetikk. Designet av Marita Lord, er dette kjøkkenhåndkleet et tidløst valg som kombinerer praktisk bruk med en raffinert design.
Topplisten: Cultdesign Kjøkkenhåndkle
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Cultdesign Orient kjøkkenhåndkle 50x50 cm midnattsblå |
| Merke | Cultdesign |
| Farge | Midnattsblå |
Spesifikasjoner
| Materiale | Bomull |
Mål
| Diameter | 50 cm |
| Vekt | 66 g |
| Lengde | 50 cm |
| Høyde | 0, 2 cm |
| Bredde | 50 cm |
Populære produkter

-5%
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 99,- den billigste prisen for Cultdesign Orient kjøkkenhåndkle 50x50 cm midnattsblå blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste kjøkkenhåndkle for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Lexington Icons Striped kjøkkenhåndkle Waffle 50x70 cm Rød hvitOlsson & Jensen Vipa kjøkkenhåndkle lin 45x65 cm Sort sandMoomin Arabia Mummi Haru kjøkkenhåndkle 45x65 cmAlmedahls Frukt og kake kjøkkenhåndkle 47x70 cm Rød grønn
Almedahls Grytskåpet kjøkkenhåndkle 47x70 cm Multi blå grønnHAY Outdoor Market kjøkkenhåndkle Beige red 2 pakningHAY Outdoor Market kjøkkenhåndkle Black beige 2 pakningMoomin Arabia Mummi kjøkkenhåndkle Ferieklar 50x70 cm
Ferm Living Hale kjøkkenhåndkle 50x70 cm Chestnut frosted limeFerm Living Hale kjøkkenhåndkle 50x70 cm Cashmere mocha indigo bluePillivuyt kjøkkenhåndkle grønn 80x50cmBastian tekstil kjøkkenhåndkle 50x70cm diamond fungi brown


















