
Defunc True Entertainment Bluetooth In-Ear Hodetelefoner Svart
Produktinformasjon
Defunc True Entertainment Bluetooth In-Ear Hodetelefoner - Svart
Opplev ekte underholdning med Defunc True Bluetooth In-Ear Hodetelefoner i svart!
Spesifikasjoner:
- Kategori: Inneøretelefoner
- Farge: Blå
- Type: Hodetelefoner
- Gaming Headset: Nei
- Lydgjengivelse: 2.0 (stereo)
- Mikrofon: Ja
- Trådløse: Ja
- Bluetooth versjon: 5.2
Ta din lydopplevelse til neste nivå med Defunc True Entertainment Bluetooth In-Ear Hodetelefoner. Disse hodetelefonene er designet for streaming og spilling, og med en lav latens på 60ms får du lynrask lydgjengivelse fra enheten til øret.
Med IPX4-sertifisering er disse hodetelefonene vann- og svettebestandige, slik at du kan nyte musikk uten bekymringer. Aktiver spillmodus, 3D-stereolyd og LED-lys for en unik opplevelse.
Hodetelefonene har også Environmental Noise Cancellation (ENC) for å holde uønsket lyd ute, samtidig som de sitter komfortabelt i øret. Med Bluetooth versjon 5.2 og opptil 30 timers avspillingstid med ladeetuiet, kan du nyte musikk hele dagen.
Kontroller musikken med berøringskontroll, ta anrop med den innebygde mikrofonen og nyt trådløs frihet med disse Defunc True Entertainment hodetelefonene.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Defunc Hodetelefoner

Defunc Mondo Rosa

Mondo by DeFunc Svart

Defunc True Basic Svart

DeFunc True Lite Rød

Defunc True Lite Hvit

Defunc True Lite Blå

Edifier TWS330 NB

JBL Tune 230NC Hvit
Spesifikasjon
| Type | Hodetelefoner |
| IP-klasse | IPX4 |
| Vekt | 150.0 g |
| Kategori | Inneøretelefoner |
| Gaming Headset | Nei |
| Trådløs | Ja |
| Knapper & kontroll | Volum |
| Sammenleggbare | Nei |
| Avtagbar kabel | Nei |
| Vannbestandig | Ja |
| Stemmestyring | Nei |
| Kontakttype | USB |
| Multipoint | Nei |
| Trådløs rekkevidde | 10.0 m |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth versjon | 5, 2 |
| Membran | 6.0 mm |
| Lydgjengivelse | 2.0 (stereo) |
| Mikrofon | Ja |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit

Jabra Elite 7 Pro Black

Jabra Elite 4 Marineblå

Jabra Elite 4 Dark Grey

Logitech G Pro X 2 Svart

JBL Tour Pro 3 Latte

Philips TAH3209BG Beige

Marshall Major V Crème

Sennheiser Momentum 4 Svart
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 575,- den billigste prisen for Defunc True Entertainment Bluetooth In-Ear Hodetelefoner Svart blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








