Produktinformasjon
Världsunik Multitip för bästa passform, ljudupplevelse med 22 h speltid
- IPX4 Vatten och svettresistent, hörluren är skyddad mot vattenstänk eller svett
- Bluetooth version 5,0
Funktioner
- Beröringskontroll
Rekommenderad användning
- Bärbar elektronik
Skydd
- IPX4, vattentålig
Färg
- Röd
Typ av produkt
- True wireless-hörlurar - Bluetooth - trådlös
Diverse
- Inkluderade tillbehör: Laddningsfordral, USB-C laddningskabel
Fjärrkontroll
- Reglage: Volymkontroll, svara/avsluta
Ljudutgång
- Trådlös teknik: Bluetooth
- Bluetoothversion: Bluetooth 5.0
Hörlursmodell
- Inuti örat
Ljudutgångsläge
- Stereo
Anslutningsteknik
- Trådlös
Mikrofon
- Formfaktor: Inbyggd
Strömtillförsel
- Driftstid (upp till): 4 timme/timmar
Batteri
- Hörlursbatteri laddningsbart
Runtime-detaljer
- Kontinuerlig uppspelning (med medföljande laddningsväska): upp till 22 timmar
Tillverkarens garanti
- Service och support: Begränsad garanti - 1 år
DeFunc TRUE GO SLIM
- Inkluderade tillbehör: Laddningsfordral, USB-C laddningskabel
Topplisten: Defunc Hodetelefoner

Defunc True Lite Grønn
277,-
2
2

Defunc Mondo Rosa
616,-
6

-2%
Defunc True Basic Svart
397,-
405,-
3

DeFunc True Lite Rød
277,-
2

Mondo by DeFunc Svart
1 249,-
1
4

Defunc True Lite Hvit
277,-
2
2

Defunc True Lite Blå
277,-
3
2

Defunc True Basic Hvit
389,-
3
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Type | Ørepropper, True Wireless hodetelefoner, Støyreduserende hodetelefoner |
| IP-klasse | IPX4 |
Mål
| Vekt | 42.0 g |
Type
| Trådløs | Ja |
| Kategori | Inneøretelefoner |
| Type hodetelefoner | In-Ear |
| Gaming Headset | Nei |
Funksjoner
| Funksjoner | Aktiv støyreduksjon (ANC), True Wireless |
| Aktivering av bakgrunnslyd | Nei |
| Knapper & kontroll | Volum |
| Sammenleggbare | Nei |
| Avtagbar kabel | Nei |
| Vannbestandig | Ja |
| Virtuell surround | Nei |
| Stemmestyring | Nei |
Tilkoblinger
| Kablet (hodetelefon>lydkilde) | Nei |
| Trådløs overføringsteknologi | Bluetooth |
| Kontakttype | USB |
Design
| Hodtelefoner | Nei |
Strømforsyning
| Batteritid (standby) | 60.0 time |
Trådløs
| Multipoint | Nei |
| Trådløs rekkevidde | 10.0 m |
| Bluetooth | Ja |
Størrelse
| Produktvekt | 50 g |
Kommunikasjon
| Bluetooth versjon | 5.0 |
Generelt
| Hodetelefondesign | In-ear |
| Kanaler | Stereo |
| Kontroll | Volumkontroll |
Lydegenskaper
| Mikrofon | Ja |
| Frekvensrekkevidde (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensrekkevidde (max) | 20000.0 Hz |
| Lydgjengivelse | 2.0 (stereo) |
Annet
| Lanseringsår | 2020 |
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit (MFHP4DN/A)
2 595,-
15

Jabra Elite 4 Dark Grey
1 199,-
2
1

Sony WF-1000XM5 Sort
2 180,-
1
13

Huawei FreeClip 2 Svart
2 461,-
1
3

Bowers & Wilkins PX8 Svart
4 489,-
2
2

Jabra Elite 4 Active Svart
1 679,-
2
1

Sony WH-1000XM5 Smoky Pink
2 696,-
3
10

-14%
JBL Soundgear Clips Copper
999,-
4
4

-20%
Sony WH 1000XM5SA Sort
1 990,-
2 488,-
9

Apple Airpods Max Blå
5 490,-
8
6

JBL Reflect Aero Sort
1 609,-
3
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 519,- den billigste prisen for Defunc True Go Slim Blå blant 1 butikker hos Prisradar. Dette produktet er også på vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner.
Philips TAT2100LB/00 True Wireless BlåPhilips TAT2100PK/00 True Wireless RosaOPPO Enco Clip2 Open Earbuds Slate GreyOPPO Enco Clip2 Open Earbuds Luminous Gold
OPPO Enco Air 5 Pro WhiteOPPO Enco Air 5 Pro BlackCambridge Audio Melomania M100 SvartPhilips TAK2000BL/00 on ear barnehodetelefoner Blå
JLAB Go Pop ANC GrønnJLAB Go Pop ANC LillaJLAB Go Pop ANC GulMotorola Moto Buds Loop Swarozski Ice Melt Sound by Bose







