Denver Frameo PFF-1012W Hvit – Del Dine Minner Med Stil
Praktiske Funksjoner for Enkelt Bruk
- Farge: Hvit
- Størrelse: 10,1 tommer (25,6 cm)
- Oppløsning: 1280 × 800 piksler
- Innebygd minne: 16 GB
- Kompatible minnekort: MicroSD minnekortleser
- Trådløst nettverk: Ja (Wi-Fi)
- Berøringsskjerm: Ja
- Vekt: 840 g
Fellesskap Gjennom Bilder
Ideal for Alle Anledninger
Topplisten: Denver Digital fotoramme
Spesifikasjon
| Oppløsning | 1280×800 |
| Egenskaper/funksjoner | Integrert bordstativ, Pekskärm, Video |
| Kompatible minnekort | MicroSD |
| Bredde | 260.0 mm |
| Dybde | 250.0 mm |
| Høyde | 177.0 mm |
| Vekt | 840.0 g |
| Energikilde | Nettstrøm |
| HDMI | Nei |
| USB-kontakt | Nei |
| Inkludert nettadapter | Nei |
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth | Nei |
| Støttede bildeformater | JPEG |
| Innebygd minne | 16000 MB |
| Minnekortleser | Ja |
| Trådløst nettverk | Ja |
| Innebygde høyttalere | Nei |
| Berøringsskjerm | Ja |
| Skjermstørrelse | 10.1 " |
Fordeler og ulemper
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 769,- den billigste prisen for Denver Frameo 10,1" Digital Fotoramme Hvit med Wi-Fi og 16 GB Minne blant 5 butikker hos Prisradar. Dette produktet er også på vår topp 5-rangering av beste digital fotoramme.