Denver Frameo PFF-1012B Svart
fra 746,-
Tilgjengelig i 5 butikker
Sammenligning av produkter
Denver Frameo 10,1" Digital fotoramme Svart med Wi-Fi og Pekskjerm
Oppløsning
1280×800
1280x800
Egenskaper/funksjoner
Integrert bordstativ, Pekskärm, Video
Innebygde høyttalere, Integrert bordstativ, Klokke, Pekskärm, Video
Pekskärm, Video
Wi-Fi
Ja
Ja
Produktinformasjon
Denver Frameo PFF-1012B Svart – Den Smarte Digitale Bilderammen
Fantastiske Funksjoner og Brukervennlighet
Spesifikasjoner som Teller
  • Farge: Svart
  • Oppløsning: 1280 x 800 piksler
  • Skjermstørrelse: 10,1 tommer (25,6 cm)
  • Høyttalere: Innebygde høyttalere
  • Wi-Fi: Ja, trådløst nettverk
  • Minnekort: MicroSD (minnekortleser inkludert)
  • Bredde: 260 mm
  • Dybde: 25 mm
  • Høyde: 177 mm
  • Vekt: 840 g
Perfekt for Gave eller Eget Bruk
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnDenver Frameo PFF-1012B Svart
MerkeDenver
FargeSvart
Spesifikasjoner
Oppløsning1280×800
Egenskaper/funksjonerInnebygde høyttalere, Integrert bordstativ, Klokke, Pekskärm, Video
Kompatible minnekortMicroSD
Mål
Bredde260.0 mm
Dybde25.0 mm
Høyde177.0 mm
Vekt840.0 g
Strømkilde
EnergikildeNettstrøm
Tilkoblinger
HDMI
Nei
USB-kontakt
Nei
Strømforsyning
Inkludert nettadapter
Trådløs
Wi-Fi
Bluetooth
Teknisk spesifikasjon
Innebygd minne
Lagring
Minnekortleser
Kommunikasjon
Trådløst nettverk
Generelt
Innebygde høyttalere
Berøringsskjerm
Bildeegenskaper
Bildeforhold16:10
Skjermstørrelse10.1 "
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 746,- den billigste prisen for Denver Frameo 10,1" Digital fotoramme Svart med Wi-Fi og Pekskjerm blant 5 butikker hos Prisradar. Dette produktet er også på vår topp 5-rangering av beste digital fotoramme.