DEWALT SAGBLAD 250X30X96T TCG DT4282 DW
Produktinformasjon
DEWALT SAGBLAD 250X30X96T TCG DT4282 DW – Klingen som får jobben gjort!
Spesifikasjoner og egenskaper
Dette sagbladet har følgende imponerende egenskaper:
- Diameter: 250 mm
- Hullstørrelse: 30 mm
- Tennetype: 96T TCG (Trapezoidal) hardmetalltenner
Bruksområder – En allsidig følgesvenn
Hvorfor velge DEWALT?
Topplisten: Dewalt Elektroverktøy tilbehør
Dewalt bordsag stativ dwe74912
Dewalt Hullsag 33mm bimetall dt90308 extreme
Dewalt Hullsag 43mm bimetall dt90314 extreme