DPA 4266-OP-F-F90-MH
DPA 4266-OP-F-F90-MH
DPA 4266-OP-F-F90-MH, Dual-Ear Headset Microphone, 4266 CORE+ Omni Flex, Frequency range: 20 Hz - 20,000 Hz, +3 dB presence boost from 8 - 20 KHz, Max. sound pressure level: 144 dB, Sensitivity: 6 mV/Pa, -44 dB re 1 V/Pa, Boom length: 90 mm, MicroLock, MicroDot compatible, Colour: Beige...
fra 8 799,-
Tilgjengelig i 1 butikker
DPA 4266 CORE+ Omni Flex Headset Mic 90 mm Boom, Beige, MicroLock
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
DPA 4266-OP-F-F90-MH
DPA 4266-OP-F-F90-MH
Type
Sett
Mikrofoner
Type mikrofon
Bånd, Dynamisk
Kondensator
Trådløs
Nei
Nei
Volumkontroll
Produktinformasjon
Oppdag DPA 4266-OP-F-F90-MH: Dual-Ear Headset Mikrofon
Imponerende Lydkvalitet
DPA 4266-OP-F-F90-MH leverer en imponerende frekvensrespons på 20 Hz til 20,000 Hz, perfekt for å fange opp selv de mest subtile nyansene i stemmen din. Med en følsomhet på 6 mV/Pa og en maks. lydtrykknivå på 144 dB, kan du være sikker på at den fanger opp hvert eneste ord uten svikt. I tillegg får du en +3 dB tilstedeværelsesforsterkning fra 8 til 20 KHz, som gir stemmen din en krystallklar tilstedeværelse.
Praktisk Design og Brukervennlighet
Med en boom-lengde på 90 mm kan mikrofonen justeres perfekt for optimal plassering nær munnen. Dette sikrer ikke bare bedre lydopptak, men også økt komfort, så du kan bevege deg fritt uten distraksjoner. DPA 4266-OP-F-F90-MH er også kompatibel med MicroLock og MicroDot, noe som gir deg fleksibiliteten til å bruke mikrofonen med flere enheter.