Drill Sds Max Jet 28X520/400 Smart365
Produktinformasjon
Oppdag Kraften i Drill Sds Max Jet 28X520/400 Smart365
Uovertruffen Ytelse og Allsidighet
- Diameter: 28 mm
- Lengde: 520 mm (borlengde), 400 mm (arbeidslengde)