Driver LC100W/24V BDV SC + WS2-215B trådløs + en sammenkoblet 2-touch
Den trådløse LED-driveren er designet for 24V-levert LED, og den kan lastes med opptil 100W. LED-driveren skal kobles til 230V og til LED-lyskilden, deretter er den klar til bruk. Det trådløse trykket "pares" med driveren, noe som betyr at det bare må monteres, deretter er trykket klart til bruk. Det trådløse trykket er batte......
fra 3 704,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag Driver LC100W/24V BDV SC + WS2-215B trådløs + en sammenkoblet 2-touch
Er du på jakt etter en effektiv og brukervennlig løsning for belysning? Da er Driver LC100W/24V BDV SC + WS2-215B trådløs + en sammenkoblet 2-touch det perfekte valget for deg! Denne trådløse LED-driveren er designet for å levere kraft til 24V LED-lamper med en maksimal belastning på 100W. Den er enkel å installere og gir deg full kontroll over belysningen i hjemmet ditt.
Enkel installasjon og bruk
  • Kraftig ytelse: Driveren kan håndtere opptil 100W, noe som gjør den ideell for både små og store belysningsprosjekter.