Dynamo PRESTOLITE ELECTRIC AVI150S1111HP
fra 12 077,-
Produktinformasjon
Dynamo fra Prestolite Electric: PRESTOLITE ELECTRIC AVI150S1111HP
Er du på jakt etter en pålitelig og kraftig dynamo? Da er PRESTOLITE ELECTRIC AVI150S1111HP det perfekte valget for deg! Denne dynamoen leverer en imponerende generatorladestrøm på 180 A og opererer på en spenning av 24 V, perfekt for både profesjonell og privat bruk.
Spesifikasjoner og design
  • Generatortype: Med transistorregulator
  • Ribbeantall: 8
  • Remskiver: Med reimskive, ø 55 mm
  • Dreieretning: Rotasjon med urviseren
  • Hus diameter: 150 mm
  • Diameter opptak: 94,2 mm
  • Avstand fra remskive til generator: 37,1 mm
  • Skaftdiameter: 17 mm