Starter PRESTOLITE ELECTRIC M100R2016SE
fra 2 513,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Starter fra Prestolite Electric – M100R2016SE
Er du på jakt etter en pålitelig og kraftig starter til bilen din? Da er Prestolite Electric M100R2016SE et utmerket valg! Med en nominell ytelse på 4 kW og en driftsspenning på 12 V, gir denne starteren deg den kraften du trenger for å få motoren i gang, selv under de mest krevende forholdene.
Spesifikasjoner og funksjoner
  • Spenning: 12 V
  • Nominell ytelse: 4 kW
  • Flensdiameter: 89 mm
  • Antall festehull: 3
  • Tilkobling/klemme: Med klemme 50 (jet), B+, B-
  • Dreieretning: Rotasjon med urviseren
  • Versjon: Premium
  • Tannantall: 10
  • Tilkoblingsteknikk: Earth return, Grounded
  • Hullsirkel-ø: 127 mm
  • Vekt: 9716 g
  • Hus diameter: 100 mm
  • Lukkevinkel: 315 grader
  • Drev grunnposisjon: 29 mm