Eaton PKPM2 20A/2POL/30MA A Variant
Produktinformasjon
Eaton PKPM2 20A/2POL/30MA A Variant – Den pålitelige jordfeilbryteren
Hovedfunksjoner og spesifikasjoner
- Kraftig beskyttelse: Denne jordfeilautomaten er designet med en utløsergrense på 30 mA, som effektivt beskytter mot elektriske feil og reduserer risikoen for elektrisk sjokk.
Topplisten: Eaton Sikkerhetsutstyr
Eaton ELEMENTAUTOMAT 16A 2P/C FAZ - 1695168
Eaton ELEMENTAUTOMAT 25A 3P/C FAZ - 1695184