
EGLO 97367, Hard montering, Sort, Gjennomsiktig, Glass, Stål, Glass, Rund
Produktinformasjon
Oppgrader ditt hjem med EGLO 97367 Pendellampe
Gi ditt hjem en moderne touch med EGLO 97367 pendellampe. Denne elegante pendellampen er designet for innendørsbelysning og vil være et stilig tillegg til stuen eller spisestuen din.
Stilfullt design med glass og stål
- Type: Pendellamper
- Materiale: Glass, Stål
- Farge: Svart
EGLO 97367 pendellampe kombinerer glass og stål i et vakkert design som vil tiltrekke seg oppmerksomhet. Den svarte fargen gir et moderne preg som passer perfekt inn i ulike interiørstiler.
Lys opp rommet ditt på en elegant måte
Den runde formen og det gjennomsiktige glasset skaper en unik belysningseffekt som vil skape en koselig atmosfære i rommet. La EGLO 97367 pendellampe være den perfekte prikken over i-en i ditt hjem.
Oppgrader belysningen din med EGLO 97367 pendellampe i dag!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Eglo Taklampe

EGLO LUMINAIRE LIKE YOU accessory

EGLO TAMARA 1 spot

EGLO TOWNSHEND 3 spot
Spesifikasjon
| Produktnavn | EGLO 97367, Hard montering, Sort, Gjennomsiktig, Glass, Stål, Glass, Rund |
| Merke | Eglo |
| Farge | Svart |
| Innendørs - eller utendørsbelysning | Innendørsbelysning |
| Maks watt per lyskilde | 60.0 W |
| Materiale | Glass, Stål |
| Vekt | 3212.0 g |
| Bredde | 11.0 cm |
| Dybde | 73.0 cm |
| Høyde | 110.0 cm |
| Typ | Pendellamper |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Philips Hue WA Being Taklampe Sort - 60604

EGLO LUMINAIRE LIKE YOU accessory

EGLO TAMARA 1 spot
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 130,- den billigste prisen for EGLO 97367, Hard montering, Sort, Gjennomsiktig, Glass, Stål, Glass, Rund blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste taklampe for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.


















