
EGLO BRENDA pendant light
Produktinformasjon
Oppdag Elegansen til EGLO BRENDA Pendellampe
Skap den perfekte atmosfæren i hjemmet ditt med EGLO BRENDA pendellampe. Denne vakre pendellampen i hvitt stål vil være et stilig tillegg til ethvert moderne interiør.
Stil og Funksjonalitet i Én Lampe
- Type: Pendellamper
- Materiale: Stål
- Antall lyskilder: 1 lampe
- Farge: Hvit
EGLO BRENDA pendellampe kombinerer funksjonalitet med et futuristisk design som vil lyse opp rommet ditt på en elegant måte. Den hvite fargen gir et rent og moderne uttrykk som passer perfekt til ethvert rom.
Eleganse og Kvalitet fra Eglo
Eglo er kjent for sin østerrikske kvalitet, og med EGLO BRENDA pendellampe får du ikke bare et stilrent design, men også holdbarhet og pålitelighet. Denne lampen er en PH-lignende pendellampe av høy kvalitet som vil være et flott tilskudd til ditt hjem.
Skap den perfekte belysningen med EGLO BRENDA pendellampe og la rommet ditt skinne med eleganse og stil.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Eglo Anheng lampe

EGLO CODRIALES pendant light white

EGLO NEWTOWN pendant light

EGLO GRANTHAM 1 pendant light

EGLO ESTEPERRA pendant light black gold
Spesifikasjon
| Antall i pakken | 1 st |
| Innendørs - eller utendørsbelysning | Innendørsbelysning |
| Maks watt per lyskilde | 60.0 W |
| Materiale | Stål |
| Produsentfarge | White |
| Sokkel | E27 |
| Diameter | 43.0 cm |
| Høyde | 250.0 cm |
| Farge/materiale | Hvit |
| Type pære | Lysdiode (LED) |
| Medfølgende pærer | Nei |
| Typ | Pendellamper |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Dyberg Larsen Pendel DL Taklampe Opalglass, Opal/Messing

NORDLUX RAY PENDEL SORT

Belid Pendel Picasso, diameter 38 1696664-01-0 1696664-03-0

Nuura Anoli 13 Taklampe

Fritz Hansen Avion Taklampe
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 804,- den billigste prisen for EGLO BRENDA pendant light blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste anheng lampe for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.















