
Epson EH-TW5825
Epson Eh-Tw5825 - 3 Lcd-Projektor - 2700 Lumen (Hvit) - 2700 Lumen (Farge) - Full Hd (1920 X 1080) - 16:9 - 1080P - Hvit - Android Tv...
fra 12 939,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Epson Eh-Tw5825 - 3 Lcd-Projektor - 2700 Lumen (Hvit) - 2700 Lumen (Farge) - Full Hd (1920 X 1080) - 16:9 - 1080P - Hvit - Android Tv
Topplisten: Epson Projektor

-1%

-4%

-11%

-20%
Epson EH-TW7000 4K 3LCD Projektor 3000 Lumen Hvit
9 990,-
12 509,-
10

-4%
Epson EH-TW7100 4K UHD Projektor med 3000 ANSI lumen Hvit
14 990,-
15 609,-
8

-1%
Epson Lifestudio Flex EF-72 4K UHD projektor med Wi-Fi og Bluetooth
11 139,-
11 238,-
9

Epson LightScene EV-115
34 870,-
1
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Egenskaper | Fjernkontroll, Innebygd høyttaler |
| Levetid lampe (eco) | 7500 time |
| Levetid lampe (normal) | 4500 time |
| Lydnivå (normal) | 36 dB |
| Lydnivå (eco) | 28 dB |
| Projeksjonsavstand (min) | 2.35 m |
| Projeksjonsavstand (max) | 3.82 m |
Mål
| Bredde | 309.0 mm |
| Dybde | 315.0 mm |
| Høyde | 122.0 mm |
| Vekt | 3.8 kg |
Type
| Projektortype | Standard |
| Teknologi | LCD |
| LCD type | 3LCD |
Funksjoner
| Batteridrevet | Ja |
| Appstyring | Nei |
Tilkoblinger
| HDMI | Ja |
| Innganger | USB |
| HDMI inn | 1 |
| USB inn | 1 |
| USB versjon | 2.0 |
| Type USB | B |
| HDMI-versjon | 1.4 |
| Antall HDMI | 1 st |
Strømforsyning
| Strømforbruk (normal) | 297.0 W |
| Strømforbruk (standby) | 0.3 W |
| Strømforbruk (eco) | 227.0 W |
Trådløs
| Bluetooth | Ja |
Skjerm
| Skjermoppløsning | 1080x768 |
Bilde
| Oppløsning | 1080x768 |
| Sideforfold | 16:9 |
| Støttede oppløsninger | 1080p |
| HDR | Nei |
| 3D | Nei |
| Lyskilde | Lampe |
| Kontrast (dynamisk) | 70000 :1 |
| Bildeinnstillinger | Fokus, Keystone korreksjon, Lens Shift (Linsejustering), Zoom |
| Lens Shift-styring | Manuell |
| Lens Shift-innstilling | Vertikal |
| Keystone-innstilling | Horisontal, Vertikal |
| Linsezoom | Manuell optisk |
| Linsefokus | Manuell |
| Lens shift vertikal % | 60.0 % |
Strømforbruk
| Energiforbruk (standby) | 0.3 W |
Populære produkter

XGIMI Horizon
3 184,-
3

BlitzWolf BW-V3
869,-
2

Wanbo Mini XS01
999,-
2

-9%

Nebula Mars 3 Svart
14 990,-
3

JMGO N1S SE Hvit
8 129,-
2

-1%

-1%
Hisense PT1 Smart TV Projektor Svart
24 486,-
24 686,-
2
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 12 939,- den billigste prisen for Epson EH-TW5825 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste projektor for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Philips ProPix 850 Business projektor HvitPhilips ProPix 650 Business projektor HvitWanbo Cube 1 Smart Projektor Sky BlueWanbo Cube 1 Smart Projektor Hvit
Wanbo Cube 1 Smart Projektor Dark GreenSoundcore Nebula P1 bærbar smartprojektorSoundcore Nebula P1i bærbar smartprojektorSoundcore Nebula X1 4K Triple Laser smartprojektor
Sony VPL PHZ60 WUXGA Laserprojektor HvitXGIMI Horizon 20 Max 4K projektor GråXGIMI Horizon 20 Pro 4K projektor GråXGIMI Horizon 20 4K projektor Grå











