
Epson EH-TW710
3 LCD-projektor, portabel, 3400 lumen (hvit), 3400 lumen (farge), Full HD (1920 x 1080), 16:9, 1080p, 802.11b/g/n wireless / Miracast Wi-Fi Display, hvit...
fra 20 029,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
3 LCD-projektor, portabel, 3400 lumen (hvit), 3400 lumen (farge), Full HD (1920 x 1080), 16:9, 1080p, 802.11b/g/n wireless / Miracast Wi-Fi Display, hvit
Topplisten: Epson Projektor

-1%

-4%

-20%
Epson EH-TW7000 4K 3LCD Projektor 3000 Lumen Hvit
9 990,-
12 509,-
10

-11%

-4%
Epson EH-TW7100 4K UHD Projektor med 3000 ANSI lumen Hvit
14 990,-
15 609,-
8

Epson LightScene EV-115
34 870,-
1
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Egenskaper | Innebygd høyttaler |
| Lydnivå (normal) | 37 dB |
| Lydnivå (eco) | 28 dB |
| Projeksjonsavstand (min) | 1.02 m |
| Projeksjonsavstand (max) | 1.23 m |
Mål
| Vekt | 2.8 kg |
| Bredde | 302.0 mm |
| Dybde | 252.0 mm |
| Høyde | 92.0 mm |
Type
| Projektortype | Standard |
| Teknologi | LCD |
| LCD type | 3LCD |
Funksjoner
| Batteridrevet | Nei |
| Appstyring | Ja |
Tilkoblinger
| Innganger | USB, VGA |
| HDMI | Ja |
| USB versjon | 2.0 |
| Type USB | A |
| Antall HDMI | 2 st |
Strømforsyning
| Strømforbruk (normal) | 286.0 W |
| Strømforbruk (eco) | 225.0 W |
Trådløs
| Wi-Fi | Nei |
| Bluetooth | Nei |
| Trådløs kommunikasjon | Miracast |
Skjerm
| Skjermoppløsning | 1920x1080 (Full HD) |
Bilde
| Oppløsning | 1920x1080 (Full HD) |
| Sideforfold | 16:9 |
| HDR | Nei |
| 3D | Nei |
| Keystone-innstilling | Horisontal, Vertikal |
| Linsezoom | Manuell optisk |
| Bildeinnstillinger | Keystone korreksjon, Zoom, Fokus |
| Linsefokus | Manuell |
| Støttede oppløsninger | 1080p |
| Kontrast (standard) | 16000 :1 |
| Lyskilde | Lampe |
Strømforbruk
| Energiforbruk (standby) | 0.3 W |
Populære produkter

XGIMI Horizon
3 182,-
3

BlitzWolf BW-V3
869,-
2

Wanbo Mini XS01
999,-
2

-5%

JMGO N1S SE Hvit
8 129,-
2

Nebula Mars 3 Svart
14 990,-
3

-1%

Optoma UHZ55 Hvit
7 549,-
2
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 20 029,- den billigste prisen for Epson EH-TW710 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste projektor for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Philips ProPix 850 Business projektor HvitPhilips ProPix 650 Business projektor HvitWanbo Cube 1 Smart Projektor Sky BlueWanbo Cube 1 Smart Projektor Hvit
Wanbo Cube 1 Smart Projektor Dark GreenSoundcore Nebula P1 bærbar smartprojektorSoundcore Nebula P1i bærbar smartprojektorSoundcore Nebula X1 4K Triple Laser smartprojektor
XGIMI Horizon 20 Max 4K projektor GråXGIMI Horizon 20 Pro 4K projektor GråXGIMI Horizon 20 4K projektor GråXGIMI Elfin Flip Plus Full HD projektor
Hvit













