Produktinformasjon
Esperanza Folk - Høyttaler - For Bærbar Bruk - Trådløs - Bluetooth - 6 Watt - Grå, Svart
Topplisten: Esperanza Høyttalere

Esperanza Ballad EP152 Brun
117,-
120,-
2

Esperanza EP155 Svart
218,-
3
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Esperanza Folk Svart/Grå |
| Merke | Esperanza |
| Type | Trådløs høyttaler |
| Farge | Svart |
Mål
| Vekt | 0.33 kg |
Strømkilde
| Batteriteknologi | LiPo |
Funksjoner
| Bærbar | Ja |
| Fysiske knapper | Play & pause |
| Smarthøyttaler | Nei |
| Multiroom | Nei |
| Appstyring | Nei |
Tilkoblinger
| Minnekortleser | Ja |
Trådløs
| AirPlay | Nei |
| AirPlay 2 | Nei |
| Bluetooth | Ja |
| Chromecast for musikk | Nei |
| Spotify Connect | Nei |
| Trådløs rekkevidde | 10.0 m |
| Wi-Fi | Nei |
| Bluetooth-versjon | 4.1 |
Størrelse
| Bredde | 20.0 cm |
| Dybde | 4.0 cm |
| Høyde | 6.5 cm |
Frekvensrekkevidde
| Frekvensrekkevidde (min) | 280.0 Hz |
| Frekvensrekkevidde (max) | 16000.0 Hz |
Kompatibilitet
| Type (radio) | FM |
Lydegenskaper
| Watt (RMS) | 6.0 W |
Populære produkter

Bowers & Wilkins 801 D4 Sort
519 996,-
2
1

Magnat Transpuls 1500 Høyttaler Brun 250W
6 546,89
6 593,-
2

JBL PartyBox 110 Svart
4 042,-
3

Bowers & Wilkins 801 D4 Hvit
519 996,-
2
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 155,- den billigste prisen for Esperanza Folk Svart/Grå blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste høyttalere for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Audio Pro A28 Høyttalerssett ValnøttJBL Arena 125C Hvit SenterhøyttalerJBL Arena 180 Hvit GulvhøyttalerJBL Arena Sub 100P Hvit
Harman Kardon Luna 2 Bluetooth høyttaler MintKEF LSX aktive høyttalere BT WiFi GrønnJBL Pulse 3 SvartSoundboks Mix partyhøyttaler Svart
Marshall Woburn III Bluetooth BrownMomax 1 Vibe Go Magnetic Speaker GullMomax 1 Vibe Go Magnetic Speaker SølvMomax 1 Vibe Go Magnetic Speaker Turkis





















