Fein Vinkelsliper CG15-125BLP 1500w 125mm
Fein Cg15-125Blp Vinkelsliper 125 Mm 1500 W (72250860000)...
fra 4 986,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Topplisten: Fein Vinkelslipere
-5%
Fein Vinkelsliper CCG18-125-7 AS 125mm 18v
-1%
Fein CG 7 125 Vinkelsliper 700W 125mm
723,-
-4%
Fein Vinkelsliper CCG18 125mm 18v
2
-6%
Fein Vinkelsliper CCG18-115-12 AS 115mm 18v
-5%
Fein Vinkelsliper CCG18-125-12PD 125mm 18v
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Fein Vinkelsliper CG15-125BLP 1500w 125mm |
| Merke | Fein |
Populære produkter
Dewalt 18v vinkelsliper dcg405nt
11
-2%
Ryobi Vinkelsliper ONE+ 18v Uten batteri
3
-5%
-1%
BOSCH VINKELSLIPER GWS 7-125 COMPACT 720W
-4%
Bosch GWS 17 125 S Vinkelsliper
9
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 4 986,- den billigste prisen for Fein Vinkelsliper CG15-125BLP 1500w 125mm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste vinkelslipere for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.