FSP Hyper Pro 550W 9PA5509407
FSP/Fortron HYPER PRO 550 BKB 80+B 550W ATX bulk (9PA5509407) - Strøm: 550W - 80 PLUS certification: 80 PLUS Bronze...
fra 498,-
Tilgjengelig i 3 butikker
Produktinformasjon
Topplisten: Fsp/Fortron Strømforsyning
-2%
FSP Hyper Pro 650W 9PA6507504
479,-
-20%
FSP Vita 850W PSU 9PA8508201
659,-
-8%
FSP/Fortron Vita Gm 650W Power Supply
3
-1%
FSP/Fortron Vita Gm 750W Power Supply