Gator GP-ICON-BOP Icon Series Drum Bag Set 18BD/12TT/14FT
fra 3 725,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Type
Trommesett
Trommesett
Type tromme
Digital
Analog
Antall trommer
4
Antall cymbaler
3
Cymbaler i trommesettet
Crash, Hi-Hat, Ride
Produktinformasjon
Gator GP-ICON-BOP: Den Ultimative Trommesettet for Musikere
Robust Beskyttelse med Stil
  • Størrelser: Passer til 18" bass trommer, 12" tommer, og 14" floor tommer.