Gembird BAT-12V5AH - UPS battery - Lead Acid - 5 Ah
Gembird Bat-12V4.5Ah - Ups-Batteri - 1 X Batteri - 4.5 Ah...
fra 112,-
Tilgjengelig i 3 butikker
Produktinformasjon
Gembird BAT-12V5AH - UPS batteri - Lead Acid - 5 Ah
- Kompakt design: Med dimensjoner på 90.0 mm x 70.0 mm x 101.0 mm og en vekt på 1620.0 g, er dette batteriet kompakt og praktisk for enkel installasjon.
- Elegant svart farge: Batteriet kommer i en stilren svart farge som passer inn i ulike miljøer.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Gembird Ups-batterier
Spesifikasjon
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Kompakt design. Med dimensjonene 90 × 70 × 101 mm og vekten 1620 g er batteriet lett å plassere i små UPS‑enheter, noe som gjør det praktisk for begrensede installasjonsrom.
Ulemper med dette produktet
Pris og prishistorikk
Innergie Adp65Whabxr PC ladere & strømf Lenovo Dobbel USB C GaN lader for bærbar PC 65 W svart 40AW065BEUDacota Platinum 110 W multilader hvitDacota Platinum 110 W multilader svart
Dacota Platinum GaN hurtiglader 65 W 3 Porter hvitDacota Platinum 100W USB C lader til bærbar PCDacota Platinum 90 W Universal bærbare laderEletra USB C USB C 3.2 Gen 2 kabel 1M svart
Dacota Platinum GaN hurtiglader 140 W 4 porter hvitYuasa Blyakkumulator 12 V 8,5 AhEletra universal lader 3 12V 25WEletra 65W PD USB C lader