Gembird WM-55ST-02 Mounting Kit - Full-motion Veggfeste for LCD TV
Fleksibel og Lettmanøvrert Design
  • Passer til TV-er fra 32" til 55"
  • Maksimal belastning på 30.0 kg
  • Opptil 180 graders svingbarhet og 12 graders vippefunksjon
Enkel Installasjon og Tilpasning
Veggfestet er kompatibelt med VESA-fester i størrelsene 100x100, 200x100, 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 75x75 mm. Du kan justere veggavstanden fra 65 mm til 610 mm, slik at du kan tilpasse monteringen etter dine behov.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnGembird WM-55ST-02 mounting kit full-motion for LCD TV premium
MerkeGembird
TypeSkjermfester
FargeSvart
Spesifikasjoner
Belastning (maks)30.0 kg
Type
PlasseringVeggfeste
Funksjoner
Antall skjermer1
Design
Tiltbar
Ja
Størrelse
Anbefalt skjermstørrelse (min)32 "
Anbefalt skjermstørrelse (maks.)55.0 "
Stativ & feste
Type VESA-feste100x100, 200x100, 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 75x75
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 377,- den billigste prisen for Gembird Veggfeste for LCD-TV 32"-55" med Full Bevegelse og Maks 30 kg blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste veggfeste tv og pc-skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.