
Good Night, Belly Button
Each page turn of this novelty board book lifts the covers highergood night toes, little knees, belly button, noseuntil the baby is tucked up fast asleep under the book-blanket....
fra 168,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Frakt og levering
Produktinformasjon
Each page turn of this novelty board book lifts the covers higher—good night toes, little knees, belly button, nose—until the baby is tucked up fast asleep under the book-blanket.
Topplisten: Other Brand Barnebøker 0-2 år
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Språk | Engelsk |
| Sjanger | Barn og ungdom |
| Format | Board book |
Størrelse
| Produktvekt | 160 g |
| Høyde | 200 mm |
| Bredde | 120 mm |
| Tykkelse | 20 mm |
Generelt
| Sett | Nei |
| Antall sider | 14 Sider |
| Typ | Papirbøker |
Populære produkter

Mine 100 Første Ord
169,-
4
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 168,- den billigste prisen for Good Night, Belly Button blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste barnebøker 0-2 år for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.









