
Hafa Store Speil m/LED lys 1000x700 mm
Produktinformasjon
Oppdag Hafa Store Speil med LED lys
Dette stilrene speilskapet fra Hafa vil gi badet ditt en elegant oppgradering. Med en bredde på 1000 mm og en høyde på 700 mm passer dette grå speilskapet perfekt over vasken din.
Design og Belysning
- Farge: Grå
- Lysmengde: 2200 lm
- Lystemperatur: 3000 K
- Type belysning: LED-belysning
- Dimbar: Berøringsfunksjon
- Energiklasse: G
Dette speilskapet har dimbar belysning rundt kanten, som skaper en dekorativ og funksjonell effekt. Med varmhvitt lys og touchfunksjon kan du enkelt justere lyset etter behov. Speilet har også en IP44-klassifisering, noe som gjør det trygt å bruke på badet.
Mål og Vekt
- Bredde: 1000 mm
- Dybde: 30 mm
- Høyde: 700 mm
- Nettovekt: 10,3 kg
Dette speilskapet fra Hafa kombinerer funksjonalitet med stil. Med enkel montering og praktiske opphengsbeslag vil du raskt ha dette speilet oppe på veggen og klart til bruk. Oppgrader badet ditt med Hafa Store Speil med LED lys i dag!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Hafa Baderomsmøbler

Hafa Speilskap Store Ledspots 60x73 cm Hvit



Hafa Benkeplate 1000 100x46,2 cm Uten hull Grå Terrazzo

Hafa Edge Skap m/1 dør 780x400 mm Antrasitt

Hafa Servantskap Haze 600 60x46,5 cm med servant Grønn

Hafa Speil Store I Helfigur 40x155 cm m/oppbevaring Hvit

Servantskap Hafa Go 2x2 Skuffer Eik 1580076

Speil Hafa Go Oval
Spesifikasjon
| Produktnavn | Hafa Store Speil m/LED lys 1000x700 mm |
| Merke | Hafa |
| Type | Speilskap |
| Farge | Grå |
| Form | Rektangulær |
| Høyde | 70.0 cm |
| Bredde | 100.0 cm |
| Dybde | 3.0 cm |
| Vekt | 10.3 kg |
| Egenskaper | Dimbar |
| Strømuttak | Nei |
| Belysning | Ja |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

LIND BREATH 120 BADEROMSMØBEL

Hafa Go 450 Servantskap 43x29,4 cm Sort Matt

Hafa Speilskap Store Ledspots 60x73 cm Hvit

Svedbergs NY-50 Speilskap Metall 40x14x50 cm uten lys,

VikingBad Ida Speilskap m/LED og stikk
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 3 998,- den billigste prisen for Hafa Store Speil m/LED lys 1000x700 mm blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste baderomsmøbler for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.











