
Halo Design Hygge Portable Bordlampe Antique Brass
Produktinformasjon
Opplev Hygge med Halo Design Portable Bordlampe i Antique Brass
Gi hjemmet ditt en varm og innbydende atmosfære med den bærbare bordlampen fra Halo Design. Denne elegante lampen kombinerer funksjonalitet med stil, og er perfekt for både innendørs og utendørs bruk.
Praktisk og Stilig Design
- Type: Bordlampe
- Materiale: Metall
- Antall lyskilder: 1 lampe
- Maks watt per lyskilde: 3.0 W
Den trådløse funksjonaliteten gjør det enkelt å flytte lampen rundt, enten det er på terrassen, balkongen eller i stuen. Du trenger ikke bekymre deg for ledninger, da lampen kan drives av et oppladbart batteri med lang levetid.
Lys Opp Ditt Rom
- Diameter: 15 cm
- Høyde: 20 cm
- Sokkel: Integrert LED
- Lyspære: 3W - Integrert - Ikke Utskiftbar
- Dimbar: Ja, innebygd dimmer
- IP-Grad: IP54 (beskyttet mot støv og sprut)
- Ladekabel inkludert for enkel lading
- Ladetid: 4-5 timer, Levetid på en lading ca 5-7 timer
Halo Design Hygge Portable Bordlampe i Antique Brass er den perfekte belysningen for å skape en koselig atmosfære uansett hvor du er. Velg denne lampen for å legge til et snev av eleganse og funksjonalitet i ditt hjem!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Halo Design Bordlampe

Hygge Bordlampe på batteri Ø15cm, krem/hvit
Spesifikasjon
| Antall i pakken | 1 st |
| Egenskaper | Batteridrevet, Innebygd strømbryter, LED-belysning |
| Innendørs - eller utendørsbelysning | Innendørsbelysning, Utendørsbelysning |
| Maks watt per lyskilde | 3.0 W |
| Materiale | Metall |
| Sokkel | E27 |
| Bredde | 15.0 cm |
| Diameter | 15.0 cm |
| Dybde | 15.0 cm |
| Høyde | 19.0 cm |
| Funksjoner | Spotlight |
| Farge/materiale | Hvit, Rustfritt/krom, Sort, Aluminium, Grønn, Grå/Antrasitt, Blå, Rød, Brun, Kopper, Messing |
| Maks effekt per pære | 9 W |
| Antall pærer | 1 stk |
| Medfølgende pærer | Nei |
| Typ | Bordlamper |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Bird Lamp Looking Svart

VIPP 530 Bordlampe Sort

Paladone Beetlejuice Beetlejuice-lys

Chameleon Kameleon med Lampe 21 x 9 cm Hvit
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 804,- den billigste prisen for Halo Design Hygge Portable Bordlampe Antique Brass blant 8 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste bordlampe for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.


















