
Halo Design Taklampe Anheng Ø39 Hvit
Produktinformasjon
Oppdag Elegansen med Halo Design Taklampe Anheng
Gi ditt hjem et snev av moderne eleganse med Halo Design Taklampe Anheng Ø39 i vakker hvit farge. Denne pendellampen kombinerer metall og tre i en organisk form som skaper et unikt og tiltalende design.
Spesifikasjoner:
- Type: Pendellamper
- Materiale: Metall, Tre
- Antall lyskilder: 1 Lamper
- Farge: Hvit
Med inspirasjon fra timeglasset, utstråler denne taklampen sjarm og stil. Den har en høyde på 53 cm og en diameter på 39 cm, perfekt for å lyse opp ethvert rom med en varm glød. Ledningen er 250 cm lang, slik at du kan tilpasse høyden etter dine behov.
Lyskilden er ikke inkludert, men lampen bruker en E27 sokkel med en maksimal effekt på 40W. Den er dimbar, noe som gir deg muligheten til å justere lyset etter stemningen. Med en IP-grad på IP20 er denne lampen egnet for innendørs bruk.
Halo Design Taklampe Anheng Ø39 Hvit er et perfekt valg for de som ønsker å legge til et snev av stil og eleganse i hjemmet sitt. Med sin unike design og kvalitetsmaterialer vil denne lampen være et samtaleemne blant gjestene dine.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Halo Design Anheng lampe

Halo Design Mesh Taklampe Ø36 Opal

Halo Design Paris Taklampe Ø40 Hvit
Spesifikasjon
| Produktnavn | Halo Design Taklampe Anheng Ø39 Hvit |
| Merke | Halo Design |
| Farge | Hvit |
| Innendørs - eller utendørsbelysning | Innendørsbelysning |
| Maks watt per lyskilde | 40.0 W |
| Materiale | Metall, Tre |
| Diameter | 39.0 cm |
| Høyde | 53.0 cm |
| Typ | Pendellamper |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Trione takpendel

Lava takpendel 3 lys Beige

Audo Hashira Taklampe Raw Ø18

Other Brand Torino takpendel skinne 3-lys - Svart
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 899,- den billigste prisen for Halo Design Taklampe Anheng Ø39 Hvit blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste anheng lampe for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.



















