
Handmitts Pro, 10-pakning, JTC Combat
10-pakning med allsidige slagmitts som passer utmerket for å trene presisjon og hastighet. Hanskene har en ekstremt slagabsorberende polstring....
fra 4 229,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
10-pakning med allsidige slagmitts som passer utmerket for å trene presisjon og hastighet. Hanskene har en ekstremt slagabsorberende polstring.
Topplisten: Jtc Combat Tilbehør kampsport
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Handmitts Pro, 10-pakning, JTC Combat |
| Merke | Jtc Combat |
| Type | Mittser |
| Farge | Svart |
Spesifikasjoner
| Antall mittser | 10 st |
| Materiale | Kunstlær |
Mål
| Bredde | 20.0 cm |
| Høyde | 6.0 cm |
| Lengde | 25.0 cm |
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 4 229,- den billigste prisen for Handmitts Pro, 10-pakning, JTC Combat blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tilbehør kampsport for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
RDX SIB legg beskytter svart M – shin guard for kickboksingRDX SIB shin instep guard svart L – Muay Thai legg beskytterRDX SIB legg beskytter svart XL – shin guard for sparringRDX SIB Shin Instep Guard svart S – legg- og fotbeskytter for Muay Thai
T15 Noir Black Focus Pads – Profesjonelle bokse- og padshanskerT-15 Matte Black Plus Susp L – Profesjonell SkrittbeskytterT-15 Matte Black Plus Groin Guard M – Komfortabel og sikker lyskebeskyttelseT-15 Matte Black Plus Groin Guard S – Premium lyskesbeskytter
T15 Noir Black Head Guard XL – Maksimal HodebeskyttelseT15 Noir Black Head Guard L – Robust Hodevern for SparringT15 Noir Black Head Guard M – Profesjonell HodebeskyttelseT15 Noir Kick Shield – Solid kickbeskytter for kampsport





