
Happy Cat Kitten Farm Poultry (1,3 kg)
Kornfri mat til kattunger fra 5 uker med smak av fugl i 1,3 kg forpakning...
fra 99,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Produktinformasjon
Tørrfôr for kattunger: Happy Cat Kitten Farm Poultry! Et utmerket tørrfôr for den første tiden i kattungens liv. Happy Cat Junior Farm Poultry er et kyllingbasert tørrfôr som sørger for de næringsmessige behovene til kattunger mellom 2 og 6 måneder. Happy Cat Junior Farm Poultry hovedegenskaper: Harmonisk sammensetting av næring Inneholder kylling som den viktigste proteinkilden For katter mellom 2–6 måneder Energirikt fôr som også kan gis til kattemammaen Hvorfor velge Happy Cat Kitten Farm Poultry? Sunt: Dette tørrfôret er smaksrikt og veloverveid i de næringsmessige komponentene for å fremme kattungens vekst. Det kan også gis til kattemammaen for å dekke hennes næringsbehov under graviditet og amming. Praktisk tørrfôr: Tørrfôr er praktisk! Ta utgangspunkt i den anbefalte doseringen og juster etter kattens eget behov for å opprettholde en sunn vekt. Energirikt: Viktig for veksten eller de unike behovene til kattemammaen. Gi katten en utmerket start på livet, gi den Happy Cat!
Topplisten: Happy Cat Kattemat
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Happy Cat Kitten Farm Poultry (1,3 kg) |
| Merke | Happy Cat |
| Modellnavn | Happy Cat Young Kitten Farm Poultry 1.3kg |
| Husdyr | Katt |
Mål
| Vekt | 1.3 kg |
Type
| Katt | Kattemat |
Fôr
| Innpakning | Pose |
| Aldersgruppe | Kattunge |
| Ingredienser | Eple, Egg, Laks, Gulrot, Ris, Fugl |
| Næringsstoffer | Taurin, Kalsium, Selen, Magnesium, Sink, Omega-6, Jern, Kobber, Fosfor, Omega-3, Natrium |
| Vitaminer | Vitamin C, Vitamin B, Vitamin D, Vitamin A, Vitamin E |
| Kostbehov | Mage & fordøyelse, Hud & pelspleie, Nyrer & urinveier |
| Fôrtype | Tørrfôr, Veterinærfôr |
Populære produkter

-3%
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 99,- den billigste prisen for Happy Cat Kitten Farm Poultry (1,3 kg) blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste kattemat for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Carnilove Tørrfôr Cat Sterilised Lamb & Wild Boar 2 kgCarnilove Tørrfôr Cat Sterilised Salmon & Turkey 2 kgCarnilove Våtfôr Cat Wild Boar with Chamomile 85 gCarnilove Våtfôr Cat Chicken & Lamb Paté 100 g
Carnilove Våtfôr Cat Chicken Duck & Pheasant Paté 100 gCarnilove Tørrfôr Cat Sterilised Turkey 2 kgCarnilove Tørrfôr Cat Sterilised Fish & Turkey 400 gCarnilove Tørrfôr til kattunger Kitten Active Salmon & Turkey 400 g
Carnilove Tørrfôr Cat Sterilised Lamb & Wild Boar 6 kgCarnilove Våtfôr Cat Pouch Duck with Catnip 85 gCarnilove Våtfôr Cat Gravy Rich MultipackCarnilove Våtfôr Cat Turkey & Salmon Paté

























