
Homo Deus Av Yuval Noah Harari
Hvor er menneskeheten på vei? Hvilke framtidsprosjekter, drømmer og mareritt kommer til å prege vår verden under resten av 2000-tallet? I Homo Deus - en kort historie om i morgen retter Yuval Noah Harari søkelyset mot menneskehetens framtid....
fra 230,-
Tilgjengelig i 3 butikker
Forhåndsbestill
Frakt og levering
Frakt og levering
Produktinformasjon
Homo deus. Hvor er menneskeheten på vei? Hvilke framtidsprosjekter, drømmer og mareritt kommer til å prege vår verden under resten av 2000-tallet? I Homo Deus - en kort historie om i morgen retter Yuval Noah Harari søkelyset mot menneskehetens framtid. Forfattere: Yuval Noah Harari Utgave: ukjent Språk: Norsk (bokmål) Sidetall: 390 ISBN: 9788280878090 Vekt: 586 g Forla Bazar Forlag Innbindin Innbundet Utgitt: 2017 Veil. pris: 0 kr
Topplisten: Cappelen Damm As Samfunnsvitenskap

Sosial Kapital I Norge
175,-
3
Spesifikasjon
Størrelse
| Produktvekt | 462 g |
| Høyde | 197 mm |
| Bredde | 129 mm |
| Tykkelse | 39 mm |
Generelt
| Språk | Norsk |
| Sett | Nei |
| Antall sider | 528 Sider |
| Sjanger | Naturvitenskap og teknologi |
| Typ | Papirbøker |
| Format | Paperback |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 230,- den billigste prisen for Homo Deus Av Yuval Noah Harari blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste samfunnsvitenskap for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
In the Eye of the StormCounterinsurgency Warfare and BrutalisationInternational Cooperation in the Aerospace IndustryDeconstructing Money Laundering Risk
Arts and Health PromotionSchool Food Politics in MexicoBlack Women Intersectionality and Workplace BullyingDigital Economy and New Value Creation
Autism from the Inside OutCare and Care WorkersChild Rights and Displacement in East AfricaCommunication Protocol Based Filtering and Control of Networked Systems








