HENGELÅS 37/55HB50 GRANIT FG KL3 2 m/ ABUS PLUS NØKKEL ABUS
ABUS GRANIT 37/55HB50 er en hengelås av herdet stål som har en bredde på 55 mm og en 50 mm høy bøyle....
fra 1 053,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Hengelås 37/55HB50 Granit FG-KL3 fra Cutfix
Kraft og Sikkerhet i Ett
Den robuste konstruksjonen til ABUS 37/55HB50 er imponerende, med en høy bøyle som gir ekstra fleksibilitet. Med en bøylediameter på 12 mm, er det gode muligheter for festing hvor som helst. Enten du trenger å sikre verktøyene dine i garasjen eller holde sykkelen din trygg, er denne låsen bygget for å stå imot det meste.