HIT metallhalogen 250W/U/LU/740 NB: UTGÅR, bruk 00320
Produktinformasjon
Oppdag HIT metallhalogen 250W/U/LU/740 - Utgått, men fortsatt en vinner!
Spesifikasjoner og egenskaper
- Type: Halogenpærer
- Effekt: 250W
- Lysfarge: 740 (varmhvit)
- Merke: Other Brand
Hvorfor velge HIT metallhalogen 250W?
- Kraftig lys: Perfekt for belysning av store områder.
- Energieffektivitet: Gir mer lys per watt sammenlignet med tradisjonelle glødepærer.
- Lange levetid: Reduserer behovet for hyppige utskiftninger.
Klar for å oppgradere belysningen din?
Klar til å ta steget? Oppgrader belysningen din i dag!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Other Brand Lyspære
Philips G9 LED 2700K 4W Dimbar Hvit
Ovnslampe 25w 240v
LED-pære B22 810 lm
LED-lysrør G13 1700 lm
Spesifikasjon
| Produktnavn | HIT metallhalogen 250W/U/LU/740 NB: UTGÅR, bruk 00320 |
| Merke | Other Brand |
| Type | Halogenpærer |
FAQ
Populære produkter
OSRAM HALOPIN ovnspære 25W 230V G9 - 3710272
Philips LED-lampe G9 300 lm
Strands Lys Siberia XP Qube
Philips ovnspære 40W E14 8719514432802