
HP 935XL Magenta - C2P25AE
Produktinformasjon
HP 935XL Magenta - C2P25AE Blekkpatron
Pris: 202 kr/stk
Elegant Rosa Blekkpatron for HP Skrivere
- Antall i pakken: 1 stk
- Total Sidekapasitet: 825 Sider
- Pris per side: 0.24 Kr
- Type: Blekkpatroner
- Maskintype: Blekkskriver
- Kompatible printere: HP OfficeJet Pro 6230 ePrinter, HP 8620 e-All-In-One Printer
- Farge: Rosa
Den originale HP 935XL Magenta blekkpatronen er designet for å levere høy kvalitet og pålitelighet for avanserte utskrifter. Med en kapasitet på 9,5 ml gir den nøyaktig indikasjon på gjenværende blekknivåer, slik at du aldri går tom midt i en viktig utskriftsjobb.
Dette blekket passer perfekt til HP-skriverne i OfficeJet Pro-serien, og sikrer skarpe og klare utskrifter hver gang. Den elegante rosa fargen legger til en touch av stil til dine dokumenter og bilder.
Med HP 935XL Magenta blekkpatronen kan du trygt stole på at dine utskrifter vil se profesjonelle ut og vare lenge. Opplev enestående kvalitet og ytelse med denne pålitelige blekkpatronen fra HP.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: HP Blekkpatroner

HP 305XL Black

HP 304 Black

HP 301XL Black

HP 302 Black + Tri-colour Combo 2-pack

HP 21

HP 62 (SORT) HPC2P04AE-BL
Spesifikasjon
| Maskintype | Blekkskriver |
| Utskriftskapasitet | 825 sider |
| Antall | 1 st |
| Kompatible printere | HP OfficeJet Pro 6230 ePrinter, HP 8620 e-All-In-One Printer |
| Bredde | 106 mm |
| Høyde | 113, 5 mm |
| Vekt | 30 g |
| Dybde | 23 mm |
| Passer til | HP Officejet Pro 6830, HP Officejet Pro 6230, HP Officejet 6820 |
| Antall i pakken | 1 stk |
| Pris per stykk | 202 kr/stk |
| Sidekapasitet (totalt) | 825 Sider |
| Pris/side | 0.24 Kr |
| Blekkvolum (totalt) | 9.5 ml |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Canon RP-108

HP 301 Black

HP 903 C/M/Y/K Ink cartridges 4-pack

Canon PG-545 black ink cartridge

Epson T6644 Yellow

CANON P1 10000 STIFTER

HP 305XL Black

HP 304 Black

Canon PGI-570PGBK XL - 0318C001

Epson Daisy Ink 18 Cyan
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 215,- den billigste prisen for HP 935XL Magenta - C2P25AE blant 9 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste blekkpatroner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








