
HP B5L36A / LaserJet 220V - Fikseringsenhet
Produktinformasjon
Oppgrader skriveren din med HP B5L36A Fikseringsenhet
Gi skriveren din nytt liv med HP B5L36A / LaserJet 220V Fikseringsenhet. Denne avfallsbeholderen er designet spesielt for blekkskrivere og har en imponerende utskriftskapasitet på opptil 54000 sider, noe som sikrer langvarig ytelse og pålitelighet.
Effektiv fiksering for profesjonelle utskrifter
- Type: Avfallsbeholder
- Maskintype: Blekkskriver
- Antall: 1 stk
- Farge: Svart
Med HP B5L36A Fikseringsenhet kan du være trygg på at utskriftene dine blir fiksert på en effektiv måte. Denne enheten sørger for at tonerpulveret smelter inn i papiret, noe som resulterer i skarpe og holdbare utskrifter hver gang.
Passer perfekt til HP Color LaserJet Enterprise-serien og andre kompatible modeller. Bytt ut fikseringsenheten når skriveren gir beskjed om det for å opprettholde optimal ytelse og kvalitet på utskriftene dine.
Oppgrader skriveropplevelsen din med HP B5L36A / LaserJet 220V Fikseringsenhet og få profesjonelle resultater hver gang du skriver ut.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: HP Original toner

HP Blekk 953XL Magenta


HP Blekk 973X Sort

HP Toner 508X


HP 648A / CE261A Cyan Toner - Laser toner Blå

HP papir 24" 45m rull
Spesifikasjon
| Maskintype | Blekkskriver |
| Utskriftskapasitet | 54000 sider |
| Antall | 1 st |
| Kompatible printere | Color LaserJet Enterprise Flow MFP M577z, Color LaserJet Enterprise M552dn, Color LaserJet Enterprise M553dn, Color LaserJet Enterprise M553n, Color LaserJet Enterprise M553x, Color LaserJet Enterprise MFP M577dn, Color LaserJet Enterprise MFP M577f |
| Display | Ja |
| Høyde | 310 mm |
| Dybde | 410 mm |
| Bredde | 425 mm |
| Vekt | 1, 44 kg |
| Skriver på CD/DVD | Nei |
| Automatisk tosidig utskrift | Nei |
| Støtte til dupleks (tosidig utskrift) | Nei |
| Grensesnitt | USB, Parallellport, Nettverk(RJ45), Trådløst nettverk |
| Strømforbruk operativ (min-maks) | 600 - 600 W |
| Strømforbruk standby/hvilemodus | 9 W |
| Minnekortleser | Nei |
| Minnekapasitet (inkludert) | 48 MB |
| Minnekapasitet (maksimum) | 320 MB |
| Produktvekt | 16.2 kg |
| Integrert harddisk | Nei |
| Kommunikasjonsstandard | PCL 5e, PCL 5, PCL 6, PostScript |
| Maksimal utskriftoppløsning (s/v) | 1200x1200 |
| Laserskriverteknikk | Laser |
| Utskuffkapasitet | 600 ark |
| Medfølgende toner (farge) | Nei |
| Medfølgende toner (svart/hvit) | Nei |
| Antall papirmagasin | 2 |
| Dokumentstørrelser som støttes | A4, A5, ANSI A (Letter) |
| Utskrifthastighet (A4, sv/v) | 33 Sider/min |
| Mediavikt | 60 - 200 g/m² |
| Lydnivå | 51 - 51 dB |
| Miljømerking | Energystar |
| Trykkskjerm (touchscreen) | Nei |
| Type display | Monokrom |
| Prosessorhastighet | 400 MHz |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

HP Skrivehode magenta gul Nr 70 C9406A

Brother DR2300 trommelenhet

Canon CLI-531 C

Utax CK-5511K - Laser toner Svart
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 214,- den billigste prisen for HP B5L36A / LaserJet 220V - Fikseringsenhet blant 8 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste original toner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
















