HP E 16GB 1Rx4 PC4-2933Y-R Smart Kit
Produktinformasjon
Oppgrader din stasjonære PC med HP E 16GB 1Rx4 PC4-2933Y-R Smart Kit
Er du på jakt etter en kraftig oppgradering til din stasjonære PC? Se ikke lenger enn HP E 16GB 1Rx4 PC4-2933Y-R Smart Kit. Med en imponerende minnekapasitet på 16 GB og en hastighet på 2933 MHz, vil dette minnet gi deg den ytelsen du trenger for å håndtere selv de mest krevende oppgavene.
Spesifikasjoner som gjør en forskjell
- Bruksområde: Stasjonær PC
- Minnetype: DDR4
- Minnekapasitet: 16 GB
- Antall minnebrikker: 1
- RAM per minnebrikke: 16 GB
- Minnehastighet: 2933 MHz
- Spenning: 1.2 V
- Systemspesifikk: Ja
- EEC: Ja
- Registrert / buffret: Ja
- Lys effekter: Nei
Kraft og pålitelighet i ett kit
Klar for fremtiden med HP E 16GB Smart Kit
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: HP RAM
HP 16GB 2Rx4 PC4-2133P-R Kit
HP hukommelse - 8 GB - DIMM 240-pin
HP BD DDR3 MINI DIMM MOD 1Gx72
Spesifikasjon
| Produkttype | Stasjonær PC |
| Minnetype | DDR4 |
| Minnekapasitet | 16 GB |
| Antall minnebrikker | 1 |
| Minnehastighet | 2933 MHz |
| Spenning | 1.2 V |
| Systemspesifikk | Ja |
| ECC | Ja |
| Registrert / buffret | Ja |
| Lyseffekter | Nei |
Fordeler og ulemper
FAQ
Populære produkter
Kingston FURY Renegade Pro DDR5-5600 C36 OC - 256GB
Corsair Vengeance DDR5 48GB RAM 6000MHz CL36