
HP Kompatibel - Hp Cf031a 646a Toner Cyan 12500 Sider





Produktinformasjon
HP Kompatibel - Hp Cf031a 646a Toner Cyan 12500 Sider
Denne tonerkassetten fra HP er designet for å levere imponerende utskriftskvalitet og pålitelighet. Med en kapasitet på opptil 12500 sider i vakker cyanfarge, passer den perfekt til Color LaserJet Enterprise CM4540-serien. Denne tonerkassetten er ideell for avanserte utskrifter og gir deg nøyaktig informasjon om gjenværende tonernivå.
Funksjoner:
- Original HP-tonerkassett
- Kapasitet: 12500 sider
- Farge: Cyan
- Kompatibel med Color LaserJet Enterprise CM4540-serien
Passer til følgende printere:
- Color LaserJet Enterprise CM4540
- Color LaserJet Enterprise CM4540f
- Color LaserJet Enterprise CM4540fsk
- Color LaserJet Enterprise CM4540fskm
Med HP Kompatibel - Hp Cf031a 646a Toner Cyan 12500 Sider kan du være sikker på at utskriftene dine vil se skarpe og klare ut hver gang. Opplev enestående kvalitet og ytelse med denne tonerkassetten fra HP.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: HP Blekkpatroner

HP 301 Black

HP 305 tri color & black 2-pack

HP 903 C/M/Y/K Ink cartridges 4-pack

HP 305XL Black

HP 963XL Yellow

HP 304 Black

HP 303 Combo Pack

HP 912XL Black

HP blekkpatron 953 Original Cyan
Spesifikasjon
| Produktnavn | HP Kompatibel - Hp Cf031a 646a Toner Cyan 12500 Sider |
| Merke | HP |
| Type | Tonerkassetter |
| Farge | Cyan |
| Maskintype | Laserskriver |
| Utskriftskapasitet | 12500 sider |
| Antall | 1 st |
| Kompatible printere | Color LaserJet Enterprise CM4540, CM4540f, CM4540fsk, CM4540fskm |
| Bredde | 390 mm |
| Høyde | 214 mm |
| Vekt | 1300 g |
| Dybde | 164 mm |
| Antall i pakken | 1 pc(s) |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Canon RP-108

Canon PG-545 black ink cartridge

HP 301 Black

HP 305 tri color & black 2-pack

HP 903 C/M/Y/K Ink cartridges 4-pack

Epson T6644 Yellow

Canon KC-18IL

CANON P1 10000 STIFTER

Epson Daisy Ink 18 Cyan
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 3 196,- den billigste prisen for HP Kompatibel - Hp Cf031a 646a Toner Cyan 12500 Sider blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste blekkpatroner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








