
HP OMEN by Encoder - Tastatur - Engelsk - Rød
HP OMEN by HP Keyboard 1300 Red C (6YW76AA#ABB) - Type: Tastatur - Tegnsett: Engelsk - Tilkobling: Koblet med ledninger (ikke trådløs) - Grensesnitt: USB...
fra 1 869,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
HP OMEN by HP Keyboard 1300 Red C (6YW76AA#ABB) - Type: Tastatur - Tegnsett: Engelsk - Tilkobling: Koblet med ledninger (ikke trådløs) - Grensesnitt: USB
Topplisten: HP Tastatur

-12%
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | HP OMEN by Encoder - Tastatur - Engelsk - Rød |
| Merke | HP |
| Type | Gaming tastatur |
| Farge | Rød |
| tilkoblingsteknologi | Koblet med ledninger (ikke trådløs) |
| tastaturtastbryter | Mekanisk nøkkelbryter |
| tastaturlayout | QWERTY |
| tastaturets formfaktor | Full størrelse (100 og) |
Spesifikasjoner
| Trådløs | Nei |
| Bryterteknologi | Mekanisk |
| Brytere | Cherry MX Red |
| Numpad | Ja |
| Formfaktor | Full størrelse |
| Belysning | Ensfarget |
| Språk (layout) | Nordisk |
| Medfølgende mus | Nei |
| Rullbar/Brettbar | Nei |
Mål
| Bredde | 445.0 mm |
| Dybde | 146.0 mm |
| Høyde/Tykkelse | 38.0 mm |
| Vekt | 900.0 g |
| Kabellengde | 1.8 m |
Tilkoblinger
| Tilkobling | USB |
Størrelse
| Høyde | 38 mm |
Generelt
| Pekeenhet | Nei |
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 869,- den billigste prisen for HP OMEN by Encoder - Tastatur - Engelsk - Rød blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tastatur for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Next XD-40 V2 tastatur og musepakke (sort) 395312Logitech G G512 X 75 gamingtastatur sortLogitech G G512 X 75 gamingtastatur hvitKeychron Q3 Ultra gamingtastatur hvit Brown brytere
Keychron Q3 Ultra gamingtastatur sort Brown brytereKeychron Q6 Ultra Brown trådløst gamingtastatur sortKeychron Q16 HE gamingtastatur keramisk blåLogitech G G512 X 75 gamingtastatur sort
Logitech G512 X Gamingtastatur sortKeychron Q16 HE gamingtastatur keramisk grønnKeychron Q6 Ultra Brown trådløst gamingtastatur hvitGenesis Rhod 530 Tastatur RGB Engelsk Layout Svart









