
HP Wireless Mouse 250 - Mus - Svart
Mus, trdls, 2.4 GHz, USB trdls mottaker, svart, for Pavilion 24, 27, 32, 590, 595, TP01...
fra 475,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
HP 250 - mus - 2.4 GHz - svart (3FV67AA#ABB) - Type: Mus - Tegnsett: - - Tilkobling: Trådløs - Grensesnitt: RF kabel-fri
Topplisten: HP Trackball mus
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Type | Standardmus |
| DPI | 1600 dpi |
| DPI-knapp | Nei |
| Sideknapper | Nei |
| Sensor | Optisk |
| PTFE-museføtter | Nei |
| Belysning | Nei |
| For barn og mindre hender | Nei |
| Passer også venstrehendte | Ja |
| Vertikal | Nei |
| Left or Right Hand | Universal |
Mål
| Høyde | 39.1 mm |
| Dybde | 94.8 mm |
| Bredde | 57 mm |
| Lengde | 57.0 mm |
| Vekt | 94.0 g |
Type
| Trådløs | Ja |
Funksjoner
| Funksjoner | Også for venstrehendte, LED-lys (ensfarget) |
Tilkoblinger
| Tilkobling | Trådløs |
| Nano/Unifying-mottaker | Ja |
| Trådløs overføringsteknologi | Radio(RF), Bluetooth |
Størrelse
| Produktvekt | 94 g |
Generelt
| Type bevegelseslesere | Optisk |
| Antall knapper | 3 |
| Bevegelsesoppløsning | 1600 dpi |
| Type pekeredskap | Mus |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 475,- den billigste prisen for HP Wireless Mouse 250 - Mus - Svart blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste trackball mus for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Logitech G Pro Superlight 2 Limited Edition trådløs musHama uRage Reaper 250 Gamingmus 6200 DPI 6 knapper 2m kabel SvartA4Tech Bloody R72 Gamingmus 20000 DPI Gul Ultra Duo Renegade Havit StarBlaze 1 Gamingmus 26000 DPI Svart/Hvit
Yenkee YGS 03 Gaming Sett med Tastatur Mus og Headset SvartHOCO GM31 Kablet Gamingmus USB A 3600 DPI Svart/GulRebeltec SHARK Gamingmus 2400 DPI USB A RGB lys SvartSteelSeries Aerox 3 Gen 2 trådløs gamingmus shadow 62715
SteelSeries Aerox 3 Gen 2 trådløs gamingmus magenta 62717SteelSeries Aerox 3 Gen 2 trådløs gamingmus ghost 62716Savio Rift GM RIFTWHITE HvitE Blue Auroza EMS639BKCA IU Svart



























